Teknoloji,Oyun,Herşey Burada TEKGame'de...  Kaspersky Internet Security ve Antivirus [Antivirüs] 2010 Türkçe Yama (KAV ve KIS 2010)

  Paylaş
  MuStAfA
  MuStAfA
  Administratör
  Administratör

  Mesaj Sayısı : 54
  RepGüçü : 1667
  Rep : 12
  Kayıt tarihi : 01/07/09
  Nerden : Uşak

  Kaspersky Internet Security ve Antivirus [Antivirüs] 2010 Türkçe Yama (KAV ve KIS 2010)

  Mesaj tarafından MuStAfA Bir Perş. Tem. 02, 2009 1:47 pm


  Açıklama: Yama Dosyası tüm 9 sürümlü Beta ve TR, Kaspersky Antivirüs ve Kaspersky Internet Security yazılımlarında kullanılabiliyor. Biz denemelerimizi, en son Technical Release sürümü olan 9.0.0.459 numaralı Kaspersky Antivirüs ve Kaspersky Internet Security sürümleri ile yaptık. Herhangi bir problem olmadan Türkçe'ye dönüştürme işlemini gerçekleştirebildik.
  Türkçeleştirme işlemi :
  # indirdiğiniz Kaspersky_9_Turkce.exe dosyasına çift tıklayın ve kurulum yönergelerini izleyin.
  # Kurulum sonunda bilgisayarınız, ayarların geçerli olabilmesi için baştan başlatılacaktır.
  # Sisteminiz tekrar açıldığında, Kaspersky programınızı tamamen Türkçe olarak kulanabileceksiniz.
  Yamada neler var?

  # Dahili uygulama resimleri de tekrar Türkçeleştirildi
  # Güncelleme ve pencere ayarları kontrol edildi (Biz, elimizde bulunan virüs ve zararlılar ile denemeler yapabildik. Henüz denemediğimiz bazı zararlı dosyalar bulunduğunda, uyarı pencerelerinde hatalı gözüken çeviri kısımları olabilir efendim. Bu tip durumlarda bize ulaşabilirseniz, hataları gidermekten memnuniyet duyacağız)
  # Eski Beta sürümler ile yaşanan bazı kodlama hataları tekrar ele alındı (Yamamızı çıkartmak için TR olan RC'den bir önceki sürümü beklememize rağmen, aslında çıkan ilk Beta'dan itibaren çevirimizi güncelliyorduk. Şu anki yama dosyamız, eski tüm 9 sürümleri ile uyumludur)
  # Kurulum dosyası hazırlandı
  # Sağ tuş menüsü ve e-posta istemcisi/tarayıcı düğmeleri gibi ufak çeviri eklemeleri de bu sürümde tamamlandı (Ancak, XP gibi bazı sistemlerde, uygulama kaynaklı olarak bu kısımlarda yapmış olduğumuz çeviriler gözükmeyebiliyor efendim. Programın yeni bir sürümü çıktığında güncelleştirdiğiniz zaman, bu kısımların da çevrildiğini göreceksiniz)
  # 5 Haziran tarihi itibari ile hatalı gözüken, bazı uyarı pencereleri ve saat simgesi sorunları düzeltildi

  UYARI : Bu yama dosyası, 9 (2010 kodlu olarak da geçiyor) sürümleri için hazırlanmıştır. Uygulamanın bir önceki 8 sürümünü kullanıyorsanız, uygun yamayı buradan innDirebilirsiniz.

  Kaldırma sorunları için : Nadir de olsa, yukarıdaki ayarları yapmadan yamayı kaldırdığınızda, Kaspersky uygulamasını kaldırmakta da sorun yaşıyor olabilirsiniz. Eğer yamayı Dahili Koruma özelliğini kapatmayı unutup kaldırıyorsanız, buraya tıklayarak kayıt anahtarlarını orjinal hale getiren kuruluma da eklediğimiz aracıyı innDirip düzeltebilirsiniz (İşlemden önce dahili korumayı kapatmanız ya da sistemi güvenli kipte açmanız, ardından da bilgisayarı yeniden başlatmanız önerilmektedir.)

  Türkçeleştirme işlemi öncesinde yapılması gerekenler :

  Lütfen alttaki resimlerde belirtilen ayarlamaları resimlerdeki şekilleriyle KURULUMA BAŞLAMADAN veya YAMA KALDIRIMI İŞLEMİNE BAŞLAMADAN önce gerçekleştiriniz. Böylelikle çeviri yeniliklerini de tam anlamıyla gerçekleştirmiş olacaksınız. Türkçe yamamızı sisteminizden kaldırmak istediğinizde de aynı değişikliği uygulamanız gerekiyor, böylece eski orjinal ayarlarınız ve dosyalarınıza tamamen geri dönebileceksiniz.
  Kaspersky 2009 Türkçe Yama (KAV ve KIS)

  Güvenliğiniz için Türkçeleştirme işlemi sonrasında ilgili ayarı tekrar aktif hale getirmenizi hatırlatıyoruz...

  Virüs Kontrol Uyarısı : Virüstotal sitesine göre 2 adet yazılım hatalı bir uyarı veriyor dosya ile ilgili efendim. Ancak, bu uyarı yama dosyamız ile alakalı değil, tamamen kurulum programının hatalı tanınmasından kaynaklanıyor. Hiçbir problem olmadan innDirip kullanabilirsiniz. Dilerseniz, yama dosyalarımızı ve kurulumda kullandığımız tüm kayıt anahtarı ve ek dosyaları, innDirme adresimizin de içinde yeraldığı, SF.net sitesindeki ilgili kısmımızdan inceleyebilirsiniz. Bu hatalı uyarı ile ilgili kaydımızı, virüstotal sitesine tekrar yaptık. Umarız, yakında veritabanlarındaki hatalı uyarılı kısmı düzeltebilirler.
  Umarız, işinize yarayacak bir Türkçeleştirme hazırlayabilmişizdir efendim. Virüssüz bilgisayar kullanımları diler, saygılarımızı sunarız...
  http://www.turkceyama.com/18/4289/oyunlar/Kaspersky_Internet_Security_ve_Antivirus_%5BAntivirus%5D_2010_Turkce_Yama_(KAV_ve_KIS_2010)/Yukle.html

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 5:23 pm